Kosmetické ošetření


PROČ POUŽÍVAT KOSMETIKU ESSENTÉ?

100% Česká kosmeceutika

Můžete se spolehnout na moderní vývoj i kvalitní výrobu kosmetiky na území České republiky.

Špičkové složení

Na kvalitním obsahu rozhodně nešetří. Kosmetika Essenté obsahuje prvotřídní suroviny.

Prokazatelné účinky

Po pravidelném užívání pleťové kosmeceutiky Essenté uvidíte efekt, který je dlouhodobý.

PROFESIONÁLNÍ PÉČE

Její filozofie je založena na čtyřech základních krocích, které by mělo obsahovat každé profesionální ošetření pleti: 1. čištění, 2. exfoliace, 3. regenerace a 4. ochrana. Pro každý z těchto kroků se nabízí jeden či více přípravků, jejichž výsledky budou plně srovnatelné s výsledky ošetření nejluxusnějšími značkami na trhu.

Pro ideální začátek správné péče o pokožku jsou vždy absolutní nutností kvalitní čisticí přípravky. To je obzvlášť důležité také před exfoliací(odstranění odumřelých buněk z kůže), která je samotným základem profesionálního ošetření jako je AHA peeling  a enzymatický peeling.

. Skvělé výsledky této kosmetiky jsou dále založeny především na vhodném kombinování příznivých účinků aktivních látek obsažených ve všech přípravcích a na možnostech přizpůsobit ošetření potřebám konkrétního zákazníka.

Kromě dnes již běžně používaných aktivních látek, jako jsou vitamíny, extrakty, oleje, hydratační složky apod., jsou v ESSENTÉ obsaženy AHA kyseliny a peptidy. 

AHA kyseliny na začátku ošetření pomáhají ke snížení soudržnosti buněk pokožky, což je důležité jednak pro účinné odstraňování odumřelých buněk kůže, ale především pro zvýšení účinků následné péče, která díky AHA kyselinám může působit do větší hloubky. 

Peptidy slouží k přenášení aktivních složek do hlubších vrstev pokožky. Současně stimulují kožní buňky k vlastní tvorbě kolagenu a elastinu a jsou zodpovědné za regulaci buněčných procesů a komunikaci mezi buňkami, což významně ovlivňuje funkci pokožky, její zdraví a celkový vzhled pleti. Pleť je tak po ošetření optimálně regenerovaná, svěží a krásná.


Luxusní kosmetické řady

( i k zakoupení v saloně)

ESSENTÉ Moisturizing Care (Hydratace)

Vaše pleť potřebuje pro správou funkci a zdraví dostatečné množství vody. Produkty Moisturizing Care udrží pleť dlouhodobě hydratovanou.

ESSENTÉ Redness Minimizers

(Začervenání)

Extra šetrné přípravky minimalizující začervenání pokožky, odstraňující pocity pálení, suchosti a podráždění, zlepšující žilní mikrocirkulaci a posilující pružnost kapilár.


ESSENTÉ Anti-Ageing Care

(Stárnutí)

Produkty z řady Anti-Ageing Care stimulují kožní buňky zralé pleti k vlastní tvorbě kolagenu a elastinu. Pleť bude vypadat i ve vašem věku zdravě a krásně.

ESSENTÉ Acne Care

(pryč s akné)

Přípravky řady Acne Care ničí zánětlivé procesy v kůži již v samotném zárodku. Regulují tvorbu kožního mazu a výrazně zlepšují celkový vzhled pleti.

ESSENTÉ Peel-Therapy Concept

Nová generace šetrného chemického peelingu (nelze zakoupit jen prof.ošetření) s vícenásobným účinkem na pleť, která zaručuje maximální výsledky bez nežádoucích účinků, jako je podráždění, bolestivost a začervenání.Řeší problémy jako jsou :povadlá unavená plet',kuřácká plet',jizvy po akné, vrásky, pigmentové skvrny